Penzion - Jeseník

Otokara Březiny 105, 790 01 Jeseník, tel.: 584 413 585, mobil: 731 456 375, e-mail: ubytjesenik@seznam.cz


Penzion - Jeseník

Jeseník ubytování v soukromí Chalupa služby:

Na zahradě u chalupy je posezení, ale i místo pro zaparkování Vašeho auta. Samozřejmostí je wifi připojení.

Jeseníky Chalupa Jeseník ubytování Marie Jurčáková stravování:

Stravování je vlastní ve vybaveném kuchyňském koutu. Nejbližší restaurace je vzdálena 200 m.

Dovolená Jeseníky Chalupa Marie Jurčáková Jeseník aktivity:

Lyžařské střediska - Červenohorské sedlo (9 km) - upravované sjezdovky, běžecké tratě, večerní lyžování. Ramzová ( i sedačková lanovka na Šerák), Petříkov, Ostružná, Miroslav (večerní lyžování). Bruslení - umělý led v Lázních Jeseník (Priessnitzovy léčebné lázně). Letní rekreace - pěší turistika a cykloturistika, jízda na koních, houbaření, rybaření - pstruhové a mimopstruhové vody. Koupání - městské koupaliště v Jeseníku, krytý bazén v České Vsi, krytý bazén s masážními proudy v Lázních Jeseník. Tenisové kurty, bowling, squash, minigolf, kuželky, sauna, posilovna a další možnosti sportování a zábavy.

Ubytování Rodinný dům Jeseník Marie Jurčáková okolí :

V malebném údolí, sevřeném z jedné strany masívem Hrubého Jeseníku a z druhé strany Rychlebskými horami, leží město Jeseník. Nad ním ve výši 620 m jsou světoznámé lázně Jeseník, založené prostým sedlákem v maličké osadě zvané kdysi Gräfenberk, kde koncem 18. století bylo jen 12 dřevěných chalup. Typy na výlety v okolí - jeskyně na Pomezí a Špičáku, zámek Jánský vrch v Javorníku, gotická vodní tvrz v Jeseníku, Karlova Studánka - lázně, 20 km vzdálený přechod do Polska (Otmuchovské jezero, Glucholazy, Nysa), Mechové jezírko - Rejvíz, rozhledna Zlatý chlum, nejvyšší hora Jeseníků Praděd. Vodní elektrárna Dlouhé stráně.

Máme pro Vás:

Parkování pro auta na zahradě
Posezení na zahradě
Wifi připojení

Kontakt:

Otakara Březiny 105, 790 01 JESENÍK


mobil: 731 456 375
e-mail: ubytjesenik@seznam.cz

Kontaktní osoba: pí. Jurčáková Marie

Doporučujeme Vinařství Pavlov -  Autodíly Škoda -  Autoservis, pneuservis -  rekonstrukce bytů -  Prodej a montáž plastových oken -  Sportovní areál -  E-shop,
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies